طراحی سایت پلان​

سایت پلان، نوعی نقشه معماری هست که از بالا محل قرار گیری ساختمان ها و فضای سبز شما را نمایش میدهد. اگر فضای بزرگی دارید و قصد ساخت چند ساختمان و فضای سبز در آن دارید به شما پیشنهاد میکنیم از یک مهندس معمار برای تقسیم بندی فضاهای خود کمک بگیرید. در طراحی سایت پلان موارد متعددی نظیر کاربری، دسترسی های داخلی، گذر های اطراف زمین، همسایه ها و … اهمیت ویژه ای دارد. طراحی یک سایت پلان برای یک مجتمع مسکونی که اولویت در آسایش ساکنان و نورگیر بودن فضاها است قطعا با یک سایت صنعتی که نیاز به فضای مناسب برای حرکت و پارک خودرو های سنگین و فضای لازم برای تولید و انبار هست کاملا متفاوت است.

طراحی پلان طبقات

تقسیم بندی فضای داخلی ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. یک طراحی اصولی و مناسب به کاربری ساختمان، آسایش و رفاه افراد داخل ساختمال را تضمین میکند، فضایی باز با نور و انرژی کافی به وجود می آورد و استفاده از فضا را لذت بخش میکند. چنین طراحی ای نیازمند آشنایی با ضوابط مهندسی و معماری و درک درستی از نیاز های کارفرما می باشد. همچنین بهره گرفتن از یک مهندس معمار کار بلد در هنگام طراحی نقشه های داخلی به شما کمک میکند تا به بهترین روش ممکن تعداد پارکینگ های مورد نیاز را تعمین کنید، راه پله هایی استاندارد و ایمن داشته باشید و به هنکام اخذ پایان کار به مشکل بر نخورید.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی به معنای طراحی هماهنگ بخش ها و وسایل داخلی ساختمان به منظور زیبایی و کارامدی بیشتر برای استفاده کنندگان آنها هست. در طراحی دکوراسیون داخلی قبل از هر چیزی باید مشخص شود هر فضا چه کاربردی دارد و چه نیاز هایی دارد. میزان نور لازم، فضای مورد نیاز، وسایل ضروری، تعداد افرادی که از این فضا استفاده میکنند  و نحوه دسترسی ها و چیدمان ها از مواردی است که میبایست در طراحی داخلی هر فضای مورد توجه قرار گیرد. برای داشتن فضای دلنشین و رضایت بخش با سبک معماری دلخواه شما، به شما پیشنهاد میکنیم از متخصصین این کار کمک بگیرید.